Про програму

Програма Intel "Шлях до успіху" це програма додаткової освіти, спрямована на розвиток у школярів навичок, необхідних у дорослому житті, щоб бути успішними в умовах економіки знань XX століття.

Програма складається з двох частин: "Комп’ютерні технології для місцевої спільноти" та "Комп’ютерні технології в майбутній професії". 

середа, 5 травня 2010 р.

Дорогі спостерігачі. Вітаю!!

Наша з вами "революція", дорогі спостерігачі приносить перші плоди... Я спочатку отримала схвильованого листа від фасилітатора Лариси О. про те, як їй класно допомогло спостереження. Я їй відписала: "А чи не слабо про це написати у блог фасилітаторів" , ось , що вона сьогодні мені прислала. ПРисягаюся- я не провокувала нікого!

Лист Лариси О. :
"Всім привіт!
З січня 2010 року у нашому навчальному закладі НВО «Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – дитячий садок» розпочалося впровадження нового навчального курсу за програмою Intel® «Шлях до успіху». Курс «Комп'ютерні технології для місцевої спільноти» викладається у 6-В класі.
На цей час учні працюють над своїми проектами. До нас на заняття (середина квітня) завітав спостерігач за впровадженням програми по Україні Дмитренко Віра Ярославівна. Спілкування було дуже плідним та цікавим!
Перед заняттям я звичайно трішки нервувала (гадаю, що це нормальний стан в такій ситуації). Але на Форумі (14 квітня, м. Київ, «Нові горизонти ІКТ в освіті») Ніна Дементієвська сказала одну важливу річ, яка мене дуже заспокоїла: роль спостерігача змінилася (і це на мою думку просто перемога!) – він не тільки мовчки спостерігає, а і робить після заняття аналіз (дуже коректний і дуже потрібний). На мій погляд, дуже дивно, якщо на занятті у Вас хтось буде присутнім і нічого після уроку не скаже: ні доброго, а ні поганого. І взагалі впровадження курсу від цього тільки виграє. Бо ніхто не захоче повторювати помилки, на які було вказано!
Мені дуже допомогла розмова з Вірою Ярославівною, яка відбулася після заняття. Я навіть подумала, що було б добре, щоб спостерігачі декілька раз були присутніми на різних етапах викладання курсу.
На мою думку, спостерігачі – це насамперед ті, які повинні надати допомогу викладачеві, якщо вона йому потрібна.
Мені поталанило спілкуватися з неординарним, коректним, веселим спостерігачем. Я дуже вдячна Вірі за підтримку і настанови.
Мої дітки роблять свої проекти і готуються до їх презентації.
Маю надію, що у них все вийде і кожен з них прийде до УСПІХУ.
Бажаю УСПІХУ і всім!
Олексійчук Лариса»

Немає коментарів:

Дописати коментар